Ayurvédska a lekárska klinika Calendula

Európske lekárske centrum
mám záujem

Ayurvédska a lekárska klinika CALENDULA patrí medzi popredné európske lekárske centrá. 

Kombinujú tu východné terapeutické systémy s modernou západnou lekárskou technológiou.

Nachádza sa v Maďarsku pri Balatóne (cca.2,5 hod od Bratislavy)  a ponúka individuálne programy ayurvédskej liečby a prevencie, omladenie a rehabilitácia a samozrejme komplexnú diagnostika. Všetky metódy sú zamerané na identifikáciu a elimináciu základnej príčiny choroby.

Lekári na tejto  klinike úspešne liečia metabolické poruchy, autonómneho nervového systému a pohybového aparátu, alergie, tráviace ťažkosti a iné chronické choroby. Liečebný proces je založený na ayurvédskom terapeutickom čistení tzv. Panchakarma, ktorá čistí telo na bunkovej úrovni. Autentické ayurvédske masáže a procedúry poskytujú terapeuti z Indie. Cvičenie a tiež fytoterapia je neoddeliteľnou súčasťou liečby. 

Klinika má vlastné laboratórium

vyrábajú sa tu lieky s použitím viac ako 2 500 bylín a minerálov podľa receptov z ayurvédy a tradičnej čínskej.

Každý fyto vzorec je navrhnutý tak, aby riešil konkrétny problém pacienta. 
Klinika pozostáva z 3 budov s hotelovými izbami rôznych kategórií (VIP, De Lux, Standard atď.) S celkovým počtom 27 izieb. Terapeutické oddelenie hlavnej budovy (4* hotel) zahŕňa sedem konzultačných a diagnostických miestností vybavených modernými medicínskymi  prístrojmi, desať masážnych miestností, kde sa vykonávajú manuálne a ayurvédske terapie, päť parných komôr, soľná komora a priestranná miestnosť na jogu. V reštaurácii hotela Clinic sa podáva vynikajúca vegetariánska kuchyňa vrátane dietetických jedál na lekársky predpis. Pacientom je k dispozícii miniknižnica a celý rad doplnkových služieb.

Klinika poskytuje 3 druhy ubytovania

  • CALENDULA STARÁ KLINIKA
  • CALENDULA ECO HOUSE
  • CALENDULA 4* HOTEL 

Pomôžeme Vám s výberom

Máte dodatočné otázky? Potrebujete pomôcť s výberom? Zavolajte nám alebo napíšte a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Zavolajte nám

+421 903 700 244

Napíšte nám

info@ayurveda-srilanka.sk