Boutique rezort Soul

Krásny výhľad na oceán
mám záujem

Boutique rezort SOUL 

patrí k najkrajším plažovým hotelom v oblasti Dickwella s krásnym výhľadom na oceán.

Nachádza sa priamo na pláži uprostred panenskej prírody, kde všetky izby majú priamy výhľad do krásnej záhrady a na oceán (okrem 2 x Monarch Lodge – tie len do záhrady). Rezort má tiež krásny bazén.

 Ubytovanie:
10 x Regent Room  
2 x Royal Suite 
2 x Monarch Lodge  

 

Izby

ROYAL SUITE (rozloha 102 m2): 
Tieto priestranné apartmány s výhľadom na oceán sú vybavené king-size posteľou (manželská posteľ) a dvoma samostatnými lôžkami. Majú prvotriedne 100% latexové matrace, samostatnú šatňu, veľké vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu, súkromnú terasu a jacuzzi. Apartmány sú klimatizované a majú obývací priestor s TV, so satelitným príjmom a DVD zariadením, bezplatnými toaletnými potrebami, sušičom vlasov, trezorom, mini chladničkou.

REGENT ROOM (rozloha 55m2) 
Regent Villa izby majú krásny výhľad na záhradu a oceán a súkromné balkóny, . Všetky izby zahŕňajú king-size posteľ (manželská) a sedačku. Posteľ  s world-class 100% latexovým madracom a veľkou kúpeľňou. Regent Room sú klimatizované a majú LED televízory so satelitným zariadením a bezplatnými toaletnými potrebami, sušičom vlasov, trezorom, mini chladničkou.

MONARCH LODGE (rozloha 25m2) 
Monarch Lodge dvojposteľové izby majú výhľad na záhradu, sú vhodné pre tých, ktorý chcú bývať napr. sami (sú lacnejšie , ako Regent Room). Obidve Monarch Lodge izby zahŕňajú 2 x posteľ (dve samostatné lôžka) s world-class 100% latexovým madracom a menšiu kúpeľňou. Monarch Lodge izby sú klimatizované a majú LED televízory so satelitným zariadením a bezplatnými toaletnými potrebami, sušičom vlasov, trezorom, mini chladničkou..

SOUL RESORT je jedným z ayurvédskych rezortov na Srí Lanke, kde nielen lekári, ale aj terapeuti sú plne certifikovaní, kvalifikovaní odborníci v Ayurvéde. SOUL REZORT ma tú česť mať výborného ajurvédského lekára a poradcu Dr. Nalin Sanath Kumara. Hostí v úvode diagnostikuje podľa ayurvédskej diagnostiky a používa časom preverené najlepšie techniky Ayurvedy. Každý hosť, ktorý je na ayurvédskom pobyte dostáva denne 5 ayurvédskych procedúr stanovených Dr.Nalinom.

 

AYURVÉDSKA KUCHYŇA

Ayurvédsky Kuchár Vipul, pracoval viac ako 6 rokov v najlepších ayurvédských rezortoch. Prevedie vás prípravou jeho zdravej ayurvédskej kuchyne. Pre záujemcov môže konzultovať a diskutovať ohľadne prípravy jedál tak, že môžete aj po návrate domov jesť primerane a zdravo. V rámci pobytu môžete absolvovať aj demonštráciu varenia ayurvédskej kuchyne.

Dvojposteľová izba

Jednoposteľová izba

Apartmán pre 3-4 osoby

Počet procedúr / deň

Pomôžeme Vám s výberom

Máte dodatočné otázky? Potrebujete pomôcť s výberom? Zavolajte nám alebo napíšte a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Zavolajte nám

+421 903 700 244

Napíšte nám

info@ayurveda-srilanka.sk