Lotus Villa

Ayurvédska nemocnica
mám záujem

Ayurvédska nemocnica

Ayurvédsky rezort LOTUS VILLA – Ayurvedic hospital je rezort s vyše 25-ročnou skúsenosťou s ayurvédskymi procedúrami. Ako nemocnica sú registrovaní na Ministerstve ayurvédy na Srí Lanke.

Ich hlavny lekár má viac ako 40-ročnú skúsenosť v oblasti ayurvédy. Taktiež disponujú 3 kvalifikovanými lekárskymi asistentami s ukončeným štúdiom v oblasti ayurvédy a s dlhoročnými pracovnými skúsenosťami.

Aby boli prostredníctvom ayurvédskych procedúr dosiahnuté čo možno najlepšie výsledky, kladú v tejto nemocnici veľký dôraz na nasledujúce aspekty:

Strava – vzhľadom na osobitnú štruktúru tela a typ dóše podávajú pacientom individuálne pripravenú stravu spolu s ich vlastne vypestovanou zeleninou. Lekári pritom neustále dohliadajú na kvalitu jedla.

Lieky – špecializujú sa na výrobu vlastných liekov a olejov pod dohľadom hlavného lekára. Z bylinných záhrad na Srí Lanke získavajú surové ingrediencie na ich výrobu.

Procedúry

všetky procedúry sú jedinečné a s pomocou kúzelných rúk terapeutov si môžete byť istí, že dosiahnete najlepšie výsledky.

Keďže sú ayurvédskou nemocnicou a taktiež aby boli docielené čo možno najlepšie výsledky z ayurvédskych procedúr – minimálna dĺžka pobytu v LOTUS VILLA je 14 dní. Počas tohto časového rozmedzia má pacient možnosť vybrať z nižšie uvedených balíkov ten, ktorý mu najviac vyhovuje:

Ayurvédska rehabilitácia – balík pozostávajúci z neobmedzeného množstva procedúr za deň predovšetkým pre ľudí trpiacich konkrétnou chorobou

Ayurvédska prevencia – balík pozostávajúci z 3-4 procedúr za deň predovšetkým pre zdravých ľudí, ktorí chcú dodať novú energiu svojemu telu

Tieto balíky obsahujú plnú penziu, procedúry a lieky, dopravu z letiska na hotel ako aj z hotela na letisko, zábavné programy, výlety a mnoho ďalšieho.

24 hodín denne sa nachádza v budove lekár a personál pre prípad núdze. Taktiež sú pripravení poskytnúť klientom prekladateľov v ich materinskom jazyku, čo aj najlepšie umožňuje správne diagnostikovať (táto služba je za poplatok).

Každý deň ráno môžu klienti využiť hodiny jógy. Dvakrát týždenne poskytujeú tiež hodiny Tai Chi a jedenkrát týždenne zase riadenú meditáciu.

Dopravu z letiska ako aj na letisko poskytujú zadarmo.

Počas letnej sezóny špeciálna ponuka

Klienti zaplatia za 14 dní a namiesto toho zostanú 21 dní. Extra týždeň navyše bude vo forme balíku ajurvédskej prevencie. Ak si klient želá mať aj počas týždňa navyše program ajurvédskej rehabilitácie bude potrebné zaplatiť doplatok vo výške 27 eur na deň

Dvojposteľová izba

Jednoposteľová izba

Procedúri: prevencia / deň

Procedúri: rehab. / deň

Pomôžeme Vám s výberom

Máte dodatočné otázky? Potrebujete pomôcť s výberom? Zavolajte nám alebo napíšte a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Zavolajte nám

+421 903 700 244

Napíšte nám

info@ayurveda-srilanka.sk