Rezort Kingdom

Dokonalé pláže
mám záujem

V rodinnej atmosfére nášho rezortu

znovunájdete svoj prirodzený biorytmus a začnete pociťovať novú silu a energiu, ktorú prináša zharmonizovanie tela a duše.

Ajurvédsky rezort Ayurveda Kingdom, s kapacitou pre štrnásť hostí, sa nachádza priamo pri nádhernej pláži s bielym pieskom na juhu Srí Lanky, ktorá je stále nedotknutá masovým turizmom.

Vašu rovnováhu obnovíme vhodnou stravou, bylinkami, detoxikáciou organizmu a tradičnými  očisťovacími a omladzovacími procedúrami a masážami. 

Presvedčíme Vás nielen našou ‘znalosťou o živote’ (význam slova ajurvéda), ale aj srdečnosťou a úprimným prístupom všetkých ľudí, ktorí sú zodpovední za autentický ajurvédsky zážitok.

Rezort Ayurveda Kingdom

Vám však okrem liečebných procedúr ponúka oveľa viac.

Prechádzky po panenskej pláži pri východe slnka, odpočinok pod kokosovými palmami, či pokojné rozjímanie za štebotu vtákov v našej nádhernej záhrade s kríkmi frangipani.

Útulné izby zodpovedajú pohodlnému európskemu štandardu. Každá má balkón alebo terasu s priamym výhľadom na záhradu a more.

Lahodné a zdravé jedlá z našej vyhlásenej reštaurácie si budete môcť vychutnať pod holým nebom.

Liečebné procedúry sú zabezpečované naším usmiatym terapeutickým tímom s dlhoročnými skúsenosťami. Sú nastavené individuálne, podľa konštitučného typu, skúseními ajurvédskimi lekári z rezortu Ayurveda Kingdom.

Terapeutické miestnosti v rezorte sú postavené z kvalitných prírodných materiálov, ktoré podporujú detoxikačný proces liečenia.

Najvyšší štandard našej ajurvédskej liečby je potvrdený certifikátom Ministerstva zdravotníctva Srí Lanky. Sme naň patrične hrdý, nakoľko ho má len zopár centier na Srí Lanke.

Najvyšší štandard

našej ajurvédskej liečby je potvrdený certifikátom Ministerstva zdravotníctva Srí Lanky. Sme naň patrične hrdý, nakoľko ho má len zopár centier na Srí Lanke.

Dvojposteľ izba

Jednoposteľ izba

Max Kapacita hostí

Počet procedúr / deň

Pomôžeme Vám s výberom

Máte dodatočné otázky? Potrebujete pomôcť s výberom? Zavolajte nám alebo napíšte a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Zavolajte nám

+421 903 700 244

Napíšte nám

info@ayurveda-srilanka.sk